Voornaam:
Achternaam:
Inloggen als:
Wachtwoord:

Hulp nodig met inloggen?

Er zijn 8 bezoekers online

www.dicode.nl

Actueel overzicht

Tijd Plaats Categorie Trainer Onderdeel Overige informatie
 
Donderdag 14 november
18:00-19:15 Overvecht Junioren D Bryan Jan Algemeen   Info
18:30-20:00 Overvecht Junioren ABC Pearl Algemeen Selectietraining Info
19:15-21:15 Overvecht Junioren AB Senioren Masters Mustapha Horden   Info
19:30-20:45 Overvecht Junioren C Alex Lieke Algemeen   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Masters Ronald Lopen Lang   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Speer Selectietraining Info
 
Zaterdag 16 november
10:00-11:30 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Masters Weia Hoog   Info
10:00-11:30 Overvecht Junioren BC Pearl Algemeen Selectietraining Info
10:00-12:00 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Marc Hoog Ver Hinkstap Selectietraining Info
10:00-12:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Speer Selectietraining Info
10:30-12:00 Panbos Junioren AB Senioren Masters Mustapha Sprint snelheid Kracht   Info
 
Zondag 17 november
10:00-12:00 Hollandsche Rading Junioren ABC Senioren Masters Michel Ronald Lopen   Info
 
Maandag 18 november
18:30-19:45 Leidsche Rijn Junioren D Jan Lieke Algemeen   Info
19:00-20:30 Goeree 4 Junioren AB Senioren Masters Eric Ronald Circuit   Info
19:00-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Kracht Selectietraining Info
19:30-21:00 Leidsche Rijn Junioren ABC Pearl Algemeen Selectietraining Info
19:45-21:00 Leidsche Rijn Junioren C Lieke Algemeen   Info
 
Dinsdag 19 november
18:00-19:30 Galgenwaard Junioren D Jan Algemeen   Info
18:00-19:30 Maarschalkerweerd Junioren C Alex Dolores Algemeen   Info
18:00-19:30 Maarschalkerweerd Junioren AB Bryan Algemeen   Info
18:30-19:30 Galgenwaard Junioren AB Harald Springen Algemeen   Info
18:30-19:45 Houten Pupillen A Junioren BCD Coen Circuit   Info
19:00-21:00 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Masters Lieke Werpen   Info
19:30-20:30 Galgenwaard Junioren ABCD Kees Speer   Info
19:30-20:30 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Marc Algemeen Selectietraining Info
19:30-21:00 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Masters Weia Hoog   Info
19:30-21:00 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Masters Ronald Lopen Kort   Info
 
Woensdag 20 november
18:30-19:45 Houten Pupillen ABC Junioren CD Coen Daniel Hoog Ver Kogel Speer   Info
18:30-20:30 Galgenwaard Junioren AB Senioren Masters Mustapha Sprint snelheid   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren AB Harald Kracht   Info
 
Donderdag 21 november
18:00-19:15 Overvecht Junioren D Jan Algemeen   Info
18:30-20:00 Overvecht Junioren ABC Pearl Algemeen Selectietraining Info
19:15-21:15 Overvecht Junioren AB Senioren Masters Mustapha Horden   Info
19:30-20:45 Overvecht Junioren C Alex Lieke Algemeen   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Masters Ronald Lopen Lang   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Speer Selectietraining Info
 
Zaterdag 23 november
10:00-11:30 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Masters Weia Hoog   Info
10:00-11:30 Overvecht Junioren BC Pearl Algemeen Selectietraining Info
10:00-12:00 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Marc Hoog Ver Hinkstap Selectietraining Info
10:00-12:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Speer Selectietraining Info
10:30-12:00 Panbos Junioren AB Senioren Masters Mustapha Sprint snelheid Kracht   Info
 
Zondag 24 november
10:00-12:00 Hollandsche Rading Junioren ABC Senioren Masters Michel Ronald Lopen   Info
 
Maandag 25 november
18:30-19:45 Leidsche Rijn Junioren D Jan Lieke Algemeen   Info
19:00-20:30 Goeree 4 Junioren AB Senioren Masters Eric Ronald Circuit   Info
19:00-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Kracht Selectietraining Info
19:30-21:00 Leidsche Rijn Junioren ABC Pearl Algemeen Selectietraining Info
19:45-21:00 Leidsche Rijn Junioren C Lieke Algemeen   Info
 
Dinsdag 26 november
18:00-19:30 Galgenwaard Junioren D Jan Algemeen   Info
18:00-19:30 Maarschalkerweerd Junioren C Alex Dolores Algemeen   Info
18:00-19:30 Maarschalkerweerd Junioren AB Bryan Algemeen   Info
18:30-19:30 Galgenwaard Junioren AB Harald Springen Algemeen   Info
18:30-19:45 Houten Pupillen A Junioren BCD Coen Circuit   Info
19:00-21:00 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Masters Lieke Werpen   Info
19:30-20:30 Galgenwaard Junioren ABCD Kees Speer   Info
19:30-20:30 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Marc Algemeen Selectietraining Info
19:30-21:00 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Masters Weia Hoog   Info
19:30-21:00 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Masters Ronald Lopen Kort   Info
 
Woensdag 27 november
18:30-19:45 Houten Pupillen ABC Junioren CD Coen Daniel Hoog Ver Kogel Speer   Info
18:30-20:30 Galgenwaard Junioren AB Senioren Masters Mustapha Sprint snelheid   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren AB Harald Kracht   Info
 
Donderdag 28 november
18:00-19:15 Overvecht Junioren D Jan Algemeen   Info
18:30-20:00 Overvecht Junioren ABC Pearl Algemeen Selectietraining Info
19:15-21:15 Overvecht Junioren AB Senioren Masters Mustapha Horden   Info
19:30-20:45 Overvecht Junioren C Alex Lieke Algemeen   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Masters Ronald Lopen Lang   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Speer Selectietraining Info
 
Zaterdag 30 november
10:00-11:30 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Masters Weia Hoog   Info
10:00-11:30 Overvecht Junioren BC Pearl Algemeen Selectietraining Info
10:00-12:00 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Marc Hoog Ver Hinkstap Selectietraining Info
10:00-12:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Speer Selectietraining Info
10:30-12:00 Panbos Junioren AB Senioren Masters Mustapha Sprint snelheid Kracht   Info
 
Zondag 1 december
10:00-12:00 Hollandsche Rading Junioren ABC Senioren Masters Michel Ronald Lopen   Info
 
Maandag 2 december
18:30-19:45 Leidsche Rijn Junioren D Jan Lieke Algemeen   Info
19:00-20:30 Goeree 4 Junioren AB Senioren Masters Eric Ronald Circuit   Info
19:00-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Kracht Selectietraining Info
19:30-21:00 Leidsche Rijn Junioren ABC Pearl Algemeen Selectietraining Info
19:45-21:00 Leidsche Rijn Junioren C Lieke Algemeen   Info
 
Dinsdag 3 december
18:00-19:30 Galgenwaard Junioren D Jan Algemeen   Info
18:00-19:30 Maarschalkerweerd Junioren C Alex Dolores Algemeen   Info
18:00-19:30 Maarschalkerweerd Junioren AB Bryan Algemeen   Info
18:30-19:30 Galgenwaard Junioren AB Harald Springen Algemeen   Info
18:30-19:45 Houten Pupillen A Junioren BCD Coen Circuit   Info
19:00-21:00 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Masters Lieke Werpen   Info
19:30-20:30 Galgenwaard Junioren ABCD Kees Speer   Info
19:30-20:30 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Marc Algemeen Selectietraining Info
19:30-21:00 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Masters Weia Hoog   Info
19:30-21:00 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Masters Ronald Lopen Kort   Info
 
Woensdag 4 december
18:30-19:45 Houten Pupillen ABC Junioren CD Coen Daniel Hoog Ver Kogel Speer   Info
18:30-20:30 Galgenwaard Junioren AB Senioren Masters Mustapha Sprint snelheid   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren AB Harald Kracht   Info
 
Donderdag 5 december
18:00-19:15 Overvecht Junioren D Jan Algemeen   Info
18:30-20:00 Overvecht Junioren ABC Pearl Algemeen Selectietraining Info
19:15-21:15 Overvecht Junioren AB Senioren Masters Mustapha Horden   Info
19:30-20:45 Overvecht Junioren C Alex Lieke Algemeen   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Masters Ronald Lopen Lang   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Speer Selectietraining Info
 
Zaterdag 7 december
10:00-11:30 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Masters Weia Hoog   Info
10:00-11:30 Overvecht Junioren BC Pearl Algemeen Selectietraining Info
10:00-12:00 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Marc Hoog Ver Hinkstap Selectietraining Info
10:00-12:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Speer Selectietraining Info
10:30-12:00 Panbos Junioren AB Senioren Masters Mustapha Sprint snelheid Kracht   Info
 
Zondag 8 december
10:00-12:00 Hollandsche Rading Junioren ABC Senioren Masters Michel Ronald Lopen   Info
 
Maandag 9 december
18:30-19:45 Leidsche Rijn Junioren D Jan Lieke Algemeen   Info
19:00-20:30 Goeree 4 Junioren AB Senioren Masters Eric Ronald Circuit   Info
19:00-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Kracht Selectietraining Info
19:30-21:00 Leidsche Rijn Junioren ABC Pearl Algemeen Selectietraining Info
19:45-21:00 Leidsche Rijn Junioren C Lieke Algemeen   Info
 
Dinsdag 10 december
18:00-19:30 Galgenwaard Junioren D Jan Algemeen   Info
18:00-19:30 Maarschalkerweerd Junioren C Alex Dolores Algemeen   Info
18:00-19:30 Maarschalkerweerd Junioren AB Bryan Algemeen   Info
18:30-19:30 Galgenwaard Junioren AB Harald Springen Algemeen   Info
18:30-19:45 Houten Pupillen A Junioren BCD Coen Circuit   Info
19:00-21:00 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Masters Lieke Werpen   Info
19:30-20:30 Galgenwaard Junioren ABCD Kees Speer   Info
19:30-20:30 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Marc Algemeen Selectietraining Info
19:30-21:00 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Masters Weia Hoog   Info
19:30-21:00 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Masters Ronald Lopen Kort   Info
 
Woensdag 11 december
18:30-19:45 Houten Pupillen ABC Junioren CD Coen Daniel Hoog Ver Kogel Speer   Info
18:30-20:30 Galgenwaard Junioren AB Senioren Masters Mustapha Sprint snelheid   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren AB Harald Kracht   Info

powered by marcplatenkamp.nl
Disclaimer