Voornaam:
Achternaam:
Inloggen als:
Wachtwoord:

Hulp nodig met inloggen?

Er zijn 7 bezoekers online

www.dicode.nl

Actueel overzicht

Tijd Plaats Categorie Trainer Onderdeel Overige informatie
 
Maandag 23 september
18:30-19:45 Leidsche Rijn Junioren D Jan Lieke Algemeen   Info
18:45-20:45 Leidsche Rijn Junioren AB Senioren Masters Mustapha Sprint techniek   Info
19:00-20:30 Leidsche Rijn Junioren AB Senioren Masters Eric Ronald Circuit   Info
19:00-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Kracht Selectietraining Info
19:30-21:00 Leidsche Rijn Junioren ABC Irmgard Algemeen   Info
19:30-21:00 Leidsche Rijn Junioren ABC Pearl Algemeen Selectietraining Info
19:45-21:00 Leidsche Rijn Junioren C Lieke Algemeen   Info
 
Dinsdag 24 september
18:00-19:30 Maarschalkerweerd Junioren D Jan Algemeen   Info
18:00-19:30 Maarschalkerweerd Junioren C Dolores Algemeen   Info
18:00-19:30 Maarschalkerweerd Junioren AB Bryan Algemeen   Info
18:30-19:30 Maarschalkerweerd Junioren AB Harald Springen Algemeen   Info
18:30-19:45 Houten Junioren BCD Coen Maurice Algemeen Estafette Hoog   Info
19:00-21:00 Maarschalkerweerd Junioren ABC Senioren Masters Lieke Werpen   Info
19:30-20:30 Maarschalkerweerd Junioren ABCD Kees Speer   Info
19:30-20:30 Maarschalkerweerd Junioren ABC Senioren Marc Algemeen Selectietraining Info
19:30-21:00 Maarschalkerweerd Junioren ABC Senioren Masters Weia Hoog   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Masters Michel Ronald Sprint snelheid   Info
 
Woensdag 25 september
18:00-19:30 Overvecht Junioren AB Senioren Rens Kracht Selectietraining Info
18:30-19:45 Houten Pupillen ABC Junioren CD Coen Daniel Hoog Ver Kogel Speer   Info
18:30-20:30 Overvecht Junioren AB Senioren Masters Mustapha Sprint snelheid   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren AB Harald Kracht   Info
 
Donderdag 26 september
18:00-19:15 Overvecht Junioren D Bryan Dolores Algemeen   Info
18:30-20:00 Overvecht Junioren ABC Pearl Algemeen Selectietraining Info
19:15-21:15 Overvecht Junioren AB Senioren Masters Mustapha Horden   Info
19:30-20:45 Overvecht Junioren C Irmgard Lieke Algemeen   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Speer Selectietraining Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren AB Senioren Masters Michel Ronald Sprint snelheid   Info
 
Zaterdag 28 september
10:00-11:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Masters Weia Sprongkracht   Info
10:00-11:30 Overvecht Junioren BC Pearl Algemeen Selectietraining Info
10:00-12:00 Overvecht Junioren ABCD Senioren Masters Mirjam Kogelslingeren   Info
10:00-12:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Speer Selectietraining Info
10:00-12:00 Maarschalkerweerd Junioren ABC Senioren Marc Hoog Ver Hinkstap Selectietraining Info
10:00-12:30 Overvecht Junioren AB Harald Sprongkracht Algemeen   Info
10:30-12:00 Panbos Junioren AB Senioren Masters Mustapha Sprint snelheid Kracht   Info
 
Maandag 30 september
18:30-19:45 Leidsche Rijn Junioren D Jan Lieke Algemeen   Info
19:00-20:30 Goeree 4 Junioren AB Senioren Masters Eric Ronald Circuit   Info
19:00-20:30 Leidsche Rijn Junioren AB Senioren Masters Eric Ronald Circuit   Info
19:30-21:00 Leidsche Rijn Junioren ABC Irmgard Algemeen   Info
19:30-21:00 Leidsche Rijn Junioren ABC Pearl Algemeen Selectietraining Info
19:45-21:00 Leidsche Rijn Junioren C Lieke Algemeen   Info
 
Dinsdag 1 oktober
18:00-19:30 Maarschalkerweerd Junioren D Jan Algemeen   Info
18:00-19:30 Maarschalkerweerd Junioren C Dolores Algemeen   Info
18:00-19:30 Maarschalkerweerd Junioren AB Bryan Algemeen   Info
19:00-21:00 Maarschalkerweerd Junioren ABC Senioren Masters Lieke Werpen   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Masters Michel Ronald Sprint snelheid   Info
 
Woensdag 2 oktober
18:30-19:45 Houten Pupillen ABC Junioren CD Coen Daniel Hoog Ver Kogel Speer   Info
 
Donderdag 3 oktober
18:00-19:15 Overvecht Junioren D Bryan Dolores Algemeen   Info
18:30-20:00 Overvecht Junioren ABC Pearl Algemeen Selectietraining Info
19:30-20:45 Overvecht Junioren C Irmgard Lieke Algemeen   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren AB Senioren Masters Michel Ronald Sprint snelheid   Info
 
Zaterdag 5 oktober
10:00-11:30 Overvecht Junioren BC Pearl Algemeen Selectietraining Info
 
Maandag 7 oktober
18:30-19:45 Leidsche Rijn Junioren D Jan Lieke Algemeen   Info
19:00-20:30 Goeree 4 Junioren AB Senioren Masters Eric Ronald Circuit   Info
19:30-21:00 Leidsche Rijn Junioren ABC Irmgard Algemeen   Info
19:30-21:00 Leidsche Rijn Junioren ABC Pearl Algemeen Selectietraining Info
19:45-21:00 Leidsche Rijn Junioren C Lieke Algemeen   Info
 
Dinsdag 8 oktober
18:00-19:30 Maarschalkerweerd Junioren D Jan Algemeen   Info
18:00-19:30 Maarschalkerweerd Junioren C Dolores Algemeen   Info
18:00-19:30 Maarschalkerweerd Junioren AB Bryan Algemeen   Info
19:00-21:00 Maarschalkerweerd Junioren ABC Senioren Masters Lieke Werpen   Info
 
Woensdag 9 oktober
18:30-19:45 Houten Pupillen ABC Junioren CD Coen Daniel Hoog Ver Kogel Speer   Info
 
Donderdag 10 oktober
18:00-19:15 Overvecht Junioren D Bryan Dolores Algemeen   Info
18:30-20:00 Overvecht Junioren ABC Pearl Algemeen Selectietraining Info
19:30-20:45 Overvecht Junioren C Irmgard Lieke Algemeen   Info
 
Zaterdag 12 oktober
10:00-11:30 Overvecht Junioren BC Pearl Algemeen Selectietraining Info
 
Maandag 14 oktober
18:30-19:45 Leidsche Rijn Junioren D Jan Lieke Algemeen   Info
19:00-20:30 Goeree 4 Junioren AB Senioren Masters Eric Ronald Circuit   Info
19:30-21:00 Leidsche Rijn Junioren ABC Irmgard Algemeen   Info
19:30-21:00 Leidsche Rijn Junioren ABC Pearl Algemeen Selectietraining Info
19:45-21:00 Leidsche Rijn Junioren C Lieke Algemeen   Info
 
Dinsdag 15 oktober
18:00-19:30 Maarschalkerweerd Junioren D Jan Algemeen   Info
18:00-19:30 Maarschalkerweerd Junioren C Dolores Algemeen   Info
18:00-19:30 Maarschalkerweerd Junioren AB Bryan Algemeen   Info
19:00-21:00 Maarschalkerweerd Junioren ABC Senioren Masters Lieke Werpen   Info
 
Woensdag 16 oktober
18:30-19:45 Houten Pupillen ABC Junioren CD Coen Daniel Hoog Ver Kogel Speer   Info
 
Donderdag 17 oktober
18:00-19:15 Overvecht Junioren D Bryan Dolores Algemeen   Info
18:30-20:00 Overvecht Junioren ABC Pearl Algemeen Selectietraining Info
19:30-20:45 Overvecht Junioren C Irmgard Lieke Algemeen   Info
 
Zaterdag 19 oktober
10:00-11:30 Overvecht Junioren BC Pearl Algemeen Selectietraining Info

powered by marcplatenkamp.nl
Disclaimer