Voornaam:
Achternaam:
Inloggen als:
Wachtwoord:

Hulp nodig met inloggen?

Er zijn 5 bezoekers online

www.dicode.nl

Actueel overzicht

Tijd Plaats Categorie Trainer Onderdeel Overige informatie
 
Donderdag 23 mei
18:00-19:15 Overvecht Junioren D Bryan Dolores Algemeen   Info
18:30-19:30 Overvecht Junioren BC Susanne Algemeen Selectietraining Info
18:30-20:00 Overvecht Junioren ABC Jan Algemeen Selectietraining Info
19:15-21:15 Overvecht Junioren AB Senioren Masters Mustapha Horden   Info
19:30-20:45 Overvecht Junioren C Irmgard Lieke Algemeen   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Masters Frans Discus Kogel Kogelslingeren   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Speer Selectietraining Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren AB Bryan Dolores Algemeen   Info
 
Zaterdag 25 mei
10:00-11:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Masters Weia Sprongkracht   Info
10:00-11:30 Overvecht Junioren D Joost Algemeen Selectietraining Info
10:00-11:30 Overvecht Junioren BC Jan Algemeen Selectietraining Info
10:00-12:00 Overvecht Junioren ABCD Senioren Masters Frans Mirjam Kogelslingeren   Info
10:00-12:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Speer Selectietraining Info
10:00-12:00 Maarschalkerweerd Junioren ABC Senioren Marc Hoog Ver Hinkstap Selectietraining Info
10:00-12:30 Overvecht Junioren AB Harald Sprongkracht Algemeen   Info
10:30-12:00 Panbos Junioren AB Senioren Masters Mustapha Sprint snelheid Kracht   Info
 
Maandag 27 mei
18:30-19:45 Leidsche Rijn Junioren D Daphne Laura Algemeen   Info
18:30-19:45 Leidsche Rijn Junioren D Chaske Jochem Lieke Algemeen   Info
18:45-20:45 Leidsche Rijn Junioren AB Senioren Masters Mustapha Sprint techniek   Info
19:00-20:30 Leidsche Rijn Junioren AB Senioren Masters Eric Ronald Circuit   Info
19:00-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Kracht Selectietraining Info
19:00-21:00 Leidsche Rijn Junioren ABC Jan Laura Algemeen Selectietraining Info
19:30-21:00 Leidsche Rijn Junioren AB Daphne Irmgard Algemeen   Info
19:45-21:00 Leidsche Rijn Junioren C Jochem Lieke Algemeen   Info
 
Dinsdag 28 mei
18:00-19:00 Maarschalkerweerd Junioren D Leanne Algemeen   Info
18:00-19:15 Maarschalkerweerd Junioren C Dolores Algemeen   Info
18:00-19:15 Maarschalkerweerd Junioren AB Bryan Algemeen   Info
18:30-19:30 Maarschalkerweerd Junioren AB Harald Springen Algemeen   Info
18:30-19:45 Houten Junioren BCD Coen Maurice Algemeen Estafette Hoog   Info
19:00-21:00 Maarschalkerweerd Junioren ABC Senioren Masters Lieke Werpen   Info
19:30-20:30 Maarschalkerweerd Junioren ABCD Kees Speer   Info
19:30-20:30 Maarschalkerweerd Junioren ABC Senioren Marc Algemeen Selectietraining Info
19:30-21:00 Maarschalkerweerd Junioren ABC Senioren Masters Weia Hoog   Info
19:30-21:00 Maarschalkerweerd Junioren ABC Jan Algemeen Selectietraining Info
 
Woensdag 29 mei
18:00-19:30 Overvecht Junioren AB Senioren Rens Kracht Selectietraining Info
18:30-19:45 Houten Pupillen ABC Junioren CD Coen Daniel Horden Hoog   Info
18:30-20:30 Overvecht Junioren AB Senioren Masters Mustapha Sprint snelheid   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren AB Harald Kracht   Info
 
Donderdag 30 mei
18:00-19:15 Overvecht Junioren D Bryan Dolores Algemeen   Info
18:30-19:30 Overvecht Junioren BC Susanne Algemeen Selectietraining Info
18:30-20:00 Overvecht Junioren ABC Jan Algemeen Selectietraining Info
19:15-21:15 Overvecht Junioren AB Senioren Masters Mustapha Horden   Info
19:30-20:45 Overvecht Junioren C Irmgard Lieke Algemeen   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Masters Frans Discus Kogel Kogelslingeren   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Speer Selectietraining Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren AB Bryan Dolores Algemeen   Info
 
Zaterdag 1 juni
10:00-11:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Masters Weia Sprongkracht   Info
10:00-11:30 Overvecht Junioren D Joost Algemeen Selectietraining Info
10:00-11:30 Overvecht Junioren BC Jan Algemeen Selectietraining Info
10:00-12:00 Overvecht Junioren ABCD Senioren Masters Frans Mirjam Kogelslingeren   Info
10:00-12:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Speer Selectietraining Info
10:00-12:00 Maarschalkerweerd Junioren ABC Senioren Marc Hoog Ver Hinkstap Selectietraining Info
10:00-12:30 Overvecht Junioren AB Harald Sprongkracht Algemeen   Info
10:30-12:00 Panbos Junioren AB Senioren Masters Mustapha Sprint snelheid Kracht   Info
 
Maandag 3 juni
18:30-19:45 Leidsche Rijn Junioren D Daphne Laura Algemeen   Info
18:30-19:45 Leidsche Rijn Junioren D Chaske Jochem Lieke Algemeen   Info
18:45-20:45 Leidsche Rijn Junioren AB Senioren Masters Mustapha Sprint techniek   Info
19:00-20:30 Leidsche Rijn Junioren AB Senioren Masters Eric Ronald Circuit   Info
19:00-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Kracht Selectietraining Info
19:00-21:00 Leidsche Rijn Junioren ABC Jan Laura Algemeen Selectietraining Info
19:30-21:00 Leidsche Rijn Junioren AB Daphne Irmgard Algemeen   Info
19:45-21:00 Leidsche Rijn Junioren C Jochem Lieke Algemeen   Info
 
Dinsdag 4 juni
18:00-19:00 Maarschalkerweerd Junioren D Leanne Algemeen   Info
18:00-19:15 Maarschalkerweerd Junioren C Dolores Algemeen   Info
18:00-19:15 Maarschalkerweerd Junioren AB Bryan Algemeen   Info
18:30-19:30 Maarschalkerweerd Junioren AB Harald Springen Algemeen   Info
18:30-19:45 Houten Junioren BCD Coen Maurice Algemeen Estafette Hoog   Info
19:00-21:00 Maarschalkerweerd Junioren ABC Senioren Masters Lieke Werpen   Info
19:30-20:30 Maarschalkerweerd Junioren ABCD Kees Speer   Info
19:30-20:30 Maarschalkerweerd Junioren ABC Senioren Marc Algemeen Selectietraining Info
19:30-21:00 Maarschalkerweerd Junioren ABC Senioren Masters Weia Hoog   Info
19:30-21:00 Maarschalkerweerd Junioren ABC Jan Algemeen Selectietraining Info
 
Woensdag 5 juni
18:00-19:30 Overvecht Junioren AB Senioren Rens Kracht Selectietraining Info
18:30-19:45 Houten Pupillen ABC Junioren CD Coen Daniel Horden Hoog   Info
18:30-20:30 Overvecht Junioren AB Senioren Masters Mustapha Sprint snelheid   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren AB Harald Kracht   Info
 
Donderdag 6 juni
18:00-19:15 Overvecht Junioren D Bryan Dolores Algemeen   Info
18:30-19:30 Overvecht Junioren BC Susanne Algemeen Selectietraining Info
18:30-20:00 Overvecht Junioren ABC Jan Algemeen Selectietraining Info
19:15-21:15 Overvecht Junioren AB Senioren Masters Mustapha Horden   Info
19:30-20:45 Overvecht Junioren C Irmgard Lieke Algemeen   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Masters Frans Discus Kogel Kogelslingeren   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Speer Selectietraining Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren AB Bryan Dolores Algemeen   Info
 
Zaterdag 8 juni
10:00-11:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Masters Weia Sprongkracht   Info
10:00-11:30 Overvecht Junioren D Joost Algemeen Selectietraining Info
10:00-11:30 Overvecht Junioren BC Jan Algemeen Selectietraining Info
10:00-12:00 Overvecht Junioren ABCD Senioren Masters Frans Mirjam Kogelslingeren   Info
10:00-12:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Speer Selectietraining Info
10:00-12:00 Maarschalkerweerd Junioren ABC Senioren Marc Hoog Ver Hinkstap Selectietraining Info
10:00-12:30 Overvecht Junioren AB Harald Sprongkracht Algemeen   Info
10:30-12:00 Panbos Junioren AB Senioren Masters Mustapha Sprint snelheid Kracht   Info
 
Maandag 10 juni
18:30-19:45 Leidsche Rijn Junioren D Daphne Laura Algemeen   Info
18:30-19:45 Leidsche Rijn Junioren D Chaske Jochem Lieke Algemeen   Info
18:45-20:45 Leidsche Rijn Junioren AB Senioren Masters Mustapha Sprint techniek   Info
19:00-20:30 Leidsche Rijn Junioren AB Senioren Masters Eric Ronald Circuit   Info
19:00-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Kracht Selectietraining Info
19:00-21:00 Leidsche Rijn Junioren ABC Jan Laura Algemeen Selectietraining Info
19:30-21:00 Leidsche Rijn Junioren AB Daphne Irmgard Algemeen   Info
19:45-21:00 Leidsche Rijn Junioren C Jochem Lieke Algemeen   Info
 
Dinsdag 11 juni
18:00-19:00 Maarschalkerweerd Junioren D Leanne Algemeen   Info
18:00-19:15 Maarschalkerweerd Junioren C Dolores Algemeen   Info
18:00-19:15 Maarschalkerweerd Junioren AB Bryan Algemeen   Info
18:30-19:30 Maarschalkerweerd Junioren AB Harald Springen Algemeen   Info
18:30-19:45 Houten Junioren BCD Coen Maurice Algemeen Estafette Hoog   Info
19:00-21:00 Maarschalkerweerd Junioren ABC Senioren Masters Lieke Werpen   Info
19:30-20:30 Maarschalkerweerd Junioren ABCD Kees Speer   Info
19:30-20:30 Maarschalkerweerd Junioren ABC Senioren Marc Algemeen Selectietraining Info
19:30-21:00 Maarschalkerweerd Junioren ABC Senioren Masters Weia Hoog   Info
19:30-21:00 Maarschalkerweerd Junioren ABC Jan Algemeen Selectietraining Info
 
Woensdag 12 juni
18:00-19:30 Overvecht Junioren AB Senioren Rens Kracht Selectietraining Info
18:30-19:45 Houten Pupillen ABC Junioren CD Coen Daniel Horden Hoog   Info
18:30-20:30 Overvecht Junioren AB Senioren Masters Mustapha Sprint snelheid   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren AB Harald Kracht   Info
 
Donderdag 13 juni
18:00-19:15 Overvecht Junioren D Bryan Dolores Algemeen   Info
18:30-19:30 Overvecht Junioren BC Susanne Algemeen Selectietraining Info
18:30-20:00 Overvecht Junioren ABC Jan Algemeen Selectietraining Info
19:15-21:15 Overvecht Junioren AB Senioren Masters Mustapha Horden   Info
19:30-20:45 Overvecht Junioren C Irmgard Lieke Algemeen   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Masters Frans Discus Kogel Kogelslingeren   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Speer Selectietraining Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren AB Bryan Dolores Algemeen   Info
 
Zaterdag 15 juni
10:00-11:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Masters Weia Sprongkracht   Info
10:00-11:30 Overvecht Junioren D Joost Algemeen Selectietraining Info
10:00-11:30 Overvecht Junioren BC Jan Algemeen Selectietraining Info
10:00-12:00 Overvecht Junioren ABCD Senioren Masters Frans Mirjam Kogelslingeren   Info
10:00-12:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Speer Selectietraining Info
10:00-12:00 Maarschalkerweerd Junioren ABC Senioren Marc Hoog Ver Hinkstap Selectietraining Info
10:00-12:30 Overvecht Junioren AB Harald Sprongkracht Algemeen   Info
10:30-12:00 Panbos Junioren AB Senioren Masters Mustapha Sprint snelheid Kracht   Info
 
Maandag 17 juni
18:30-19:45 Leidsche Rijn Junioren D Daphne Laura Algemeen   Info
18:30-19:45 Leidsche Rijn Junioren D Chaske Jochem Lieke Algemeen   Info
18:45-20:45 Leidsche Rijn Junioren AB Senioren Masters Mustapha Sprint techniek   Info
19:00-20:30 Leidsche Rijn Junioren AB Senioren Masters Eric Ronald Circuit   Info
19:00-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Kracht Selectietraining Info
19:00-21:00 Leidsche Rijn Junioren ABC Jan Laura Algemeen Selectietraining Info
19:30-21:00 Leidsche Rijn Junioren AB Daphne Irmgard Algemeen   Info
19:45-21:00 Leidsche Rijn Junioren C Jochem Lieke Algemeen   Info
 
Dinsdag 18 juni
18:00-19:00 Maarschalkerweerd Junioren D Leanne Algemeen   Info
18:00-19:15 Maarschalkerweerd Junioren C Dolores Algemeen   Info
18:00-19:15 Maarschalkerweerd Junioren AB Bryan Algemeen   Info
18:30-19:30 Maarschalkerweerd Junioren AB Harald Springen Algemeen   Info
18:30-19:45 Houten Junioren BCD Coen Maurice Algemeen Estafette Hoog   Info
19:00-21:00 Maarschalkerweerd Junioren ABC Senioren Masters Lieke Werpen   Info
19:30-20:30 Maarschalkerweerd Junioren ABCD Kees Speer   Info
19:30-20:30 Maarschalkerweerd Junioren ABC Senioren Marc Algemeen Selectietraining Info
19:30-21:00 Maarschalkerweerd Junioren ABC Senioren Masters Weia Hoog   Info
19:30-21:00 Maarschalkerweerd Junioren ABC Jan Algemeen Selectietraining Info
 
Woensdag 19 juni
18:00-19:30 Overvecht Junioren AB Senioren Rens Kracht Selectietraining Info
18:30-19:45 Houten Pupillen ABC Junioren CD Coen Daniel Horden Hoog   Info
18:30-20:30 Overvecht Junioren AB Senioren Masters Mustapha Sprint snelheid   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren AB Harald Kracht   Info

powered by marcplatenkamp.nl
Disclaimer